O HR Consulting


HR Consulting to poznańska Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której celem jest najwyższa jakość wykonywanych usług. Jesteśmy agencją z centralą w Poznaniu z oddziałami w całej Polsce. Elastycznie dostosowujemy się do nowych wymagań rynku pracy oraz zmieniających się potrzeb pracowników i pracodawców. Naszym założeniem jest wnikliwe rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz ich precyzyjne zaspokajanie. Specjalizujemy się w projektach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla branży spożywczej i tworzyw sztucznych.

HR Consulting to zgrany i ambitny zespół psychologów pracy i doradców zawodowych, dla których każdy Klient jest najważniejszy, a każde zlecenie to odrębny i indywidualny projekt.

(Agencja Pracy Tymczasowej – nr wpisu do rejestru 439)

 

OGŁOSZENIE O UDOSTĘPNIENIU PLANU POŁĄCZENIA SPÓŁEK

Zarząd spółki HR Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000897612, działając na podstawie art. 500 § 2 i § 21 kodeksu spółek handlowych ogłasza, że dnia 9 września 2021 r. został uzgodniony i przyjęty plan połączenia spółki HR Consulting sp. z o. o. (spółka przejmująca) ze spółką HR Consulting MK sp. z o. o. (spółka przejmowana) oraz ze spółką HRC International sp. z o. o. (spółka przejmowana) w trybie art. 492 § 1 pkt 1 kodeksu spółek handlowych, poprzez przeniesienie na spółkę przejmującą całego majątku spółek przejmowanych (łączenie się przez przejęcie) i bezpłatnie udostępnia do publicznej wiadomości plan połączenia wraz z załącznikami

 

******

OGŁOSZENIE O UDOSTĘPNIENIU PLANU POŁĄCZENIA SPÓŁEK

Zarząd spółki HR Consulting MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000522654, działając na podstawie art. 500 § 2 i § 21 kodeksu spółek handlowych ogłasza, że dnia 9 września 2021 r. został uzgodniony i przyjęty plan połączenia spółki HR Consulting sp. z o. o. (spółka przejmująca) ze spółką HR Consulting MK sp. z o. o. (spółka przejmowana) oraz ze spółką HRC International sp. z o. o. (spółka przejmowana) w trybie art. 492 § 1 pkt 1 kodeksu spółek handlowych, poprzez przeniesienie na spółkę przejmującą całego majątku spółek przejmowanych (łączenie się przez przejęcie) i bezpłatnie udostępnia do publicznej wiadomości plan połączenia wraz z załącznikami.

******

OGŁOSZENIE O UDOSTĘPNIENIU PLANU POŁĄCZENIA SPÓŁEK

Zarząd spółki HRC International spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000598057, działając na podstawie art. 500 § 2 i § 21 kodeksu spółek handlowych ogłasza, że dnia 9 września 2021 r. został uzgodniony i przyjęty plan połączenia spółki HR Consulting sp. z o. o. (spółka przejmująca) ze spółką HR Consulting MK sp. z o. o. (spółka przejmowana) oraz ze spółką HRC International sp. z o. o. (spółka przejmowana) w trybie art. 492 § 1 pkt 1 kodeksu spółek handlowych, poprzez przeniesienie na spółkę przejmującą całego majątku spółek przejmowanych (łączenie się przez przejęcie) i bezpłatnie udostępnia do publicznej wiadomości plan połączenia wraz z załącznikami.

Uzgodniony plan połączenia znajduje się tutaj: Plan połączenia z 9.09.2021-2

HR Consulting dla Pracodawcy


Jeśli szukają Państwo partnera biznesowego, który zapewni profesjonalne wsparcie dla wszystkich aspektów zarządzania zasobami ludzkimi w Waszej firmie, to właśnie znaleźli Państwo HR Consulting. Nasz zespół sprawnie zrealizuje proces rekrutacji na każde stanowisko, dostarczy wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, przeprowadzi wybrane szkolenia, zaprojektuje skrojony na miarę system motywacyjny oraz system ocen pracowniczych.

Z pasją zrealizujemy każde zlecenie z dziedziny HR!

HR Consulting dla Pracownika


Jeżeli jesteś studentem lub uczniem, szukasz pracy tymczasowej, która pozwoli Ci na studiowanie bez przeszkód i zależy Ci na agencji, która zadba o Twój rozwój zawodowy już na etapie nauki, to zapraszamy Cię do współpracy z HR Consulting. Oferujemy jedne z najwyższych stawek i atrakcyjne systemy motywacyjne. Proponujemy lekkie prace produkcyjne oraz magazynowe w młodych zespołach i nowoczesnych zakładach. Zapewniamy pracę przez cały rok akademicki.

Jeśli etap edukacji masz już za sobą i szukasz stabilnego zatrudnienia, zgłoś się do nas. Nasi doradcy zawodowi wybiorą dla Ciebie odpowiednie oferty pracy i pomogą Ci w zdobyciu interesującego stanowiska.

Daj się znaleźć przyszłemu pracodawcy! HR Consulting – jesteśmy agentem Twojej pracy!

© 2015 Copyright HR Consulting   |   Projekt i realizacja: