Dla pracowników

22-12-2021

Dział witamin – kontrola produkcyjna

Miejsce pracy: Wysogotowo
Rodzaj umowy: o pracę
Kategoria: Praca na produkcji

Opis stanowiska

Dla naszego klienta lidera w zakresie produkcji produktów farmaceutycznych poszukujemy osób do pracy.

Do Twoich zadań należeć będzie produkcja, pakowanie i kontrola jakości artykułów farmaceutycznych

Wymagania

  • umiejętności pracy w grupie
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym według stałego grafiku
  • książeczki sanitarno - epidemiologicznej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełen etat
  • stałe wynagrodzenie miesięczne - zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie w ciągle rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę i zgrany Zespół

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z HR Consulting, prześlij nam swoje CV.

Prześlij swoje CV