Dla pracowników

29-03-2022

Pracownik przygotowania produkcji nr ref. FF

Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne
Rodzaj umowy: zlecenie
Kategoria: Praca na produkcji

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników przy produkcji przekąsek ryżowych.

Praca od zaraz przy przygotowywaniu surowców i mieszanek z przyprawami.

Wymagania

  • pełnoletność
  • książeczka sanepidu

Oferujemy

  • pracę w Poznaniu z dogodnym dojazdem komunikacją miejską lub pracę w Tarnowie Podgórnym z darmowym dojazdem do pracy z Poznania (Kaponiera, Górczyn Grunwald Junikowo)
  • duży parking dla osób zmotoryzowanych
  • możliwość pracy 3-5 dni w tyg
  • stawka: 24,50 h/dzień -29,40 z brutto/h noc
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • nowoczesny zakład pracy
  • wolne weekendy
  • praca zmianowa na umowę zlecenie

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z HR Consulting, prześlij nam swoje CV.

Prześlij swoje CV