Dla pracowników

06-06-2022

Targi pracy w HR Consulting – 8.06.2022

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: dla studentów, o pracę, o pracę tymczasową, zlecenie
Kategoria: Kontrola jakości, Magazyn, Praca na produkcji

Opis stanowiska

HR Consulting Sp. z o.o. (nr ewidencji 439/1a, 439/2, 439/3) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników produkcyjnych oraz magazynowych i od roku 2003 jest w czołówce Doradztw Personalnych i Agencji Pracy Tymczasowej. Praca Tymczasowa.

Znajdź razem z nami pracę!

Zapraszamy Ciebie do naszej siedziby w Poznaniu na spotkanie w celu poznania naszych ofert pracy.

Oferujemy pracę z nowymi, wyższymi stawkami, skierowaną zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób uczących się i dla tych, którzy etap edukacji mają już za sobą i szukają pracy stałej.

Proponujemy stanowiska produkcyjne i magazynowe dla osób posiadających książeczkę sanepidu i dla tych którzy jej nie mają.

Nie posiadasz doświadczenia? Nie martw się, wszystkiego Ciebie nauczymy.

Umowa zlecenie lub umowa o pracę – u nas znajdziesz pracę która Cię zainteresuje.

Przyjdź do nas z koleżanką/kolegą/rodziną.

Spotkajmy się w najbliższą środę na ul.Rodziewiczówny 7 w Poznaniu.

Spotkania zaczynają się o pełnych godzinach: 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz godzina 16.

Wymagania

Oferujemy

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z HR Consulting, prześlij nam swoje CV.

Prześlij swoje CV