Dla pracowników

16-10-2024

Lekka praca manualna

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: o pracę
Kategoria: Praca na produkcji

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Lidera w produkcji urządzeń i systemów pomiarowych poszukujemy osób do pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie jakości wyrabianych produktów
  • Proste czynności manualne ( małe elementy)
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy
  • Przestrzeganie zasad higieny pracy

Wymagane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku na 3 zmiany po 8h( 6-14,14-22,22-6) wymóg konieczny

Oferujemy

  • umowę o pracę od 1 dnia pracy
  • stabilne zatrudnienie na bardzo długi okres czasu
  • bezpłatny dojazd autobusem z Poznania( Winogrady, Rataje, Kaponiera itp.)
  • miejsce pracy Żerniki ( bardzo blisko Poznania)
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie,a także dodatek do posiłku
  • wolne weekendy ( soboty tylko dla chętnych)

Wymagania

Oferujemy

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z HR Consulting, prześlij nam swoje CV.

Prześlij swoje CV