Dla pracowników

10-10-2024

Pakowacz/Pakowaczka

Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne
Rodzaj umowy: zlecenie
Kategoria: Praca na produkcji

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

– pakowanie i etykietowanie lekkich produktów spożywczych

– składanie kartoników

– sprawdzanie dat przydatności do spożycia

– kontrola jakości

– przygotowywanie surowców do procesu produkcyjnego

– składowanie surowców (prace magazynowo -produkcyjne

Wymagania:

– mile widziana ks. Sanepidu lub chęć do jej wyrobienie

– chęci do pracy

-rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

– elastyczna forma zatrudniania z możliwości wyboru dni pracy i zmian

– praca po 8h dziennie

– wolne weekendy

– przeszkolenie na stanowiskach pracy i opiekę koordynatora na miejscu

– umowa zlecenie, ale praca na dłuższy okres czasu

Wymagania

Oferujemy

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z HR Consulting, prześlij nam swoje CV.

Prześlij swoje CV