Dla pracowników

10-06-2024

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: zlecenie
Kategoria: Magazyn, Praca fizyczna

Opis stanowiska

HR Consulting Sp. z o.o. (nr ewidencji 439/1a, 439/2, 439/3) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników produkcyjnych oraz magazynowych i od roku 2003 jest w czołówce Doradztw Personalnych i Agencji Pracy Tymczasowej. Praca Tymczasowa.

Opis stanowiska:

-Praca przy kompletowaniu zamówień

-Obsługa skanera

2 zmiany od poniedziałku do piątku (nadgodziny dodatkowo płatne)

Wynagrodzenie 32 zł brutto

-Umowa zlecenia

Pomagamy w organizowaniu transportu do miejsca pracy!

Niniejszym informujemy, że podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest w pełni dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Jeżeli jednak dobrowolnie zamierzasz podać te dane, prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie do HR Consulting Sp. z o.o. z siedziba w Poznaniu przy ul. Rodziewiczówny 7 w odpowiedzi na ofertę pracy, w celu niezbędnym do przeprowadzania przez HR Consulting Sp. z o.o.. procesu rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji

Jeżeli Twoja zgoda obejmuje także przetwarzanie danych dla przyszłych rekrutacji prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie do HR Consulting Sp. z o.o. z siedziba w Poznaniu przy ul. Rodziewiczówny 7 w odpowiedzi na ofertę pracy, w celu niezbędnym do przeprowadzania przez HR Consulting Sp. z o.o. procesu rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji, a także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR Consulting Sp. z o.o..

Ponadto informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez HR Consulting Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR Consulting Sp. z o.o. na podstawie art.221 § 1 Kodeksu pracy i wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art.6 ust.1 lit.a) RODO).

· Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul Rodziewiczówny 7, 60-545 Poznań.

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w okresie 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  • Przysługuje pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego- Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, choć w zakresie określonym w art.221 § 1 Kodeksu pracy niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzania oraz rozstrzygania procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Wymagania

Oferujemy

powrót do bazy ogłoszeń rekrutacyjnych

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z HR Consulting, prześlij nam swoje CV.

Prześlij swoje CV
© 2015 Copyright HR Consulting   |   Projekt i realizacja: